Dne 23.11. 2002 Banjo pod vedením Ing.Václava Jedličky vyhrál Barvářské zkoušky honičů a získal titul CACT!

Goldinka skvěle odstartovala svoji výstavní kariéru. Na Evropské výstavě v Paříži 9.11.2002 vyhrála třídu štěňat a může se pyšnit titulem Evropská naděje 2002!!!

Na MVP České Budějovice 12.10. 2002
Balmacara Baxter – Banjo získal BOB a 5.místo v BIG!

14. 9. 2002 na Bassetiádě v Hradci Králové Nora obhájila své loňské vítězství v soutěži
“O nejsmutnější pohled”, vyhrála také disciplínu “Nejštíhlejší pas”, protože favoritka Kaštana se hárala, tak seděla doma. Největší radost nám udělala Goldinka - stala se absolutní vítězkou disciplíny “O nejdelší uši”. Porazila i dospělé bassetí pány !!!

Na Světové výstvě psů v Amsterodamu 4.7. 2002 byla Kaštanka oceněna známkou V2, přihlášeno bylo 93 bassetů. Její sestra Cruella de Vil se stala Světovou vítězkou i vítězem plemene - BOB. Druhý den na Klubové výstavě Holandského basset klubu, jehož jsme členy, obsadila Kaštanka v silné konkurecni 4.místo ve třídě prostřední a získala svůj první pohár. Pan rozhodčí byl velmi přísný, zadal i hodně známek "dobrá". Přihlášeno 134 bassetů. 

Zpět domů jsme si odváželi 13 týdenní plášťově bicolorní fenečku Nhabira Bohemia od Belgické chovatelky Nathelie Franckx. Její maminka v minulém roce vyhrála celou klubovou výstavu Holandského klubu a získala tak BIS od italského rozhodčího Ernesto Capra.

 BASSET HOUND - PRDLAVKA kennel  | Design by BO -TE - HA |